Tag Board
Our poll
Kako vam se cini moj site ?
Total of answers: 7
Statistics
Monday, 2024-05-20, 2:03 AM
Welcome Guest
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razno » Humor » Vicevi No 6 (Vicevi No 6)
Vicevi No 6
freegames8Date: Wednesday, 2009-08-12, 6:34 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 19
Reputation: 0
Status: Offline
Došle časne sestre kod velečasnog na ispovijed.Kaže prva: - "Velečasni, ja sam ga pipnula prstom."
Velečasni veli: - "ODMAH operi prst u svetoj vodi. "Kaže druga: - "Ja sam ga držala u ruci."
Velečasni njoj: - "ODMAH peri ruku u svetoj vodi." Gura se jedna preko reda i kaže:
- "Mogu li ja isprat usta dok ova nije guzicu umočila."
------------------
BUSH U PAKLU
George W.Bush umre od srčanog udara i odmah ode u Pakao gdje ga dočeka dežurni vrag.
- Ne znam što da radimo s tobom. Na popisu si, ali nemamo mjesta za tebe, a ipak moraš ostati ovdje. Evo što ćemo: ima tu još nekoliko osoba loših poput tebe. Pustit ćemo jednu, a ti ćeš preuzeti to slobodno mjesto. Čak ću ti dopustiti da SAM odlučiš koga ćeš zamijeniti. Bushu se to svidjelo i vrag ga odvede do prve prostorije. U njoj je Richard Nixon zaranjao u duboki bazen i izranjao praznih ruku, pa opet ispočetka i tako stalno: to mu je bila dosuđena kazna. - Ne, reče Bush, slab sam plivač i ne bih izdržao cijeli dan. Vrag ga odvede do druge prostorije. Tu je Newt Gingrich veliki maljem tucao
kamenje, bez prestanka.- Ne, imam problema s ramenom, reče Bush. Bila bi to grozna muka da moram stalno tucati kamenje. I vrag otvori i treća vrata. Tamo je na podu bio vezan Bill Clinton,
raširenih ruku i nogu, a nad njim se nagnula Monica Lewinsky, radeći ono
što ona najbolje zna. Bush nije mogao vjerovati u to što vidi pa reče: - Mislim da bih ovo mogao.
A vrag se nasmije i reče: "OK, Monica, slobodna si. Možeš ići!
-------------------------------
Mujo i Fata u Londonu sjednu u taxi>
Pita ih vozač: "Where are you coming from?" Kaže Mujo: "From Bosna"
Fata pita: "Šta kaže,šta kaže?" Mujo: "Pita odakle smo, ja kažem iz Bosne."
Vozač pita: "Which town?" Mujo:"Sarajevo"
Fata pita: "šta kaže, šta kaže? Mujo:"Pita iz kojeg smo grada ja kažem Sarajevo."
Vozač:"I had the worst sex in Sarajevo. " Fata:" Šta kaže, šta kaže? "Mujo: "Da te zna."
…………………….
Bajke
U knjižari muškarac pita prodavačicu:'Imate li knjigu 'Muškarac - gazda u kući'?
'Bajke su na dječjem odjelu.'
………………………………………..
Vikanje
Policajac zaustavi vozača i kaže: - Ja tebi četvrti put vičem da ti nešto curi iz vozila!
Vozač će na to: - A ja tebi opet kažem da je ovo cisterna za pranje cesta!

............................................................................

Peti razred
Viče otac policajac na sina: Vidi kakav si! Kradeš od majke, psuješ,
pušiš, a tek si peti razred!' 'Ali tata i t i si pušio u petom razredu', na to će sin.
'Ali sine meni je bilo 17 godina!'
………………………………………
Lavica
Bik i lav sjede za šankom i piju. Lavu zazvoni mobitel.''Da, draga, dolazim'', odgovara lav i brzo popije svoje piće i sprema se otići.
Na to će bik: ''I ti si mi neki lav. Da mene zove žena, ja bih je poslao ma znaš gdje, i nastavio bih dalje piti s prijateljima.''
''Da'', odgovara lav, ''no, među nama je bitna razlika. Moja je žena lavica, tvoja je krava.''
……………………………………………………
Marks
Pričaju dva policajca i jedan kaže drugom: ''Jesi li čuo da na Marksu ima ljudi?''
''Kako si glup'', reče drugi. ''Ne kaže se Marks nego Mars, a da ima ljudi to je samo hipotenuza''.
………………………………………….
Zagonetka
Što je to bijelo, plastično i opasno po vašu djecu? Michael Jackson.
………………………………………
Gusarski
Gusar sjedi u krčmi i pije rum, kad ga krčmar pita:- Kako ste dobili tu drvenu nogu?
- Jednog dana sam plivao pored broda, naišao je morski pas i odgrizao mi nogu.- A kako ste dobili tu kuku na ruci?- U napadu na jedan brod mi je odrezana. - A kako ste dobili taj povez preko oka?
- Gledao sam galeba kako leti i on mi se posr'o u oko.- Pa, zar se tako može izgubiti oko?, krčmar će zbunjeno. - Ne, ali to mi je bio prvi dan s kukom.
…………………………………………….
Windows
Ulazi plavuša u trgovinu tekstila i traži fini roze materijal za zavjese. Prodavac joj pokazuje različite mustre i mlada dama se odlučuje za jednu nježnu roza boju sa cvjetićima.
Prodavac: 'Koliko da odrežem?' Plavuša: '15 cm' Prodavac: '15 cm? Pa gdje imate tako mali prozor?'
Plavuša: 'Zavjesa je za moj ekran na kompjuteru.' Prodavac: 'Ali za kompjuter vam NE treba zavjesa!'
Plavuša: 'Haloooooooo! Ja imam windows!'

 
Forum » Razno » Humor » Vicevi No 6 (Vicevi No 6)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Search
Site friends
  • Create your own site